Jdi na obsah Jdi na menu

Masáže

Vaše tělo i mysl potřebují regeneraci, zbavit se stresu a napětí. Dopřejte jim odpočinek a uvolnění formou masáže. Antimigrenózní, Kleopatřina relaxační, Královská rehabilitační nebo Medová masáž, to vše na vás čeká v příjemném prostředí našeho salónu.

kral_masaz.jpg

 

Objednat můžete: 

fyzioterapeutka Mgr. Simona Koblížková, DiS., tel.: 725 901 402

 

antimigrenózní masáž

ANTIMIGRENÓZNÍ MASÁŽ - 30 minut - 250 Kč

Masáž k odstranění a prevenci bolesti hlavy. Při masáži dochází k masivnímu uvolnění šíjového a mimického svalstva s působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy. Stres se nejvíce promítá do oblasti šíje, dochází k stuhnutí svalstva a stlačen í krevního řečiště, které zapříčiňuje známé bolesti hlavy. Masáž obličeje, šíje a hlavy vleže na zádech.

 

 

KLEOPATŘINA RELAXAČNÍ MASÁŽ

30 minut - 250 Kč
60 minut - 500 Kč

​Masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Pro uvolnění celého těla, jeho regeneraci, duševní pohodu a prokysličení pokožky. Klidná masáž.

 

KRÁLOVSKÁ REHABILITAČNÍ MASÁŽ - 50 minut - 450 Kč

Rehabilitační péče cílená na odstranění bolesti zad, páteře a hlavy.  Uvolnění a protažení kloubů, zvětšení jejich rozsahu, odstranění blokád páteře a žeber pomocí měkkých trakčních technik a postizometrické relaxace.

Procedura obsahuje: masáž, ovolnění blokád, mobilizace kloubů, nácvik správného postoje a instruktáž automobilizačních cviků.

 

medova-masaz1.jpg

MEDOVÁ MASÁŽ + ZÁBAL - 45 minut - 400 Kč

Detoxikační masáž napomáhá uvolnění těla a relaxaci, prokysličení a pročištění buněk, zlepšení krevního oběhu a snížení projevů alergie. Díky léčivým vlastnostem medu, který obsahuje potřebné minerály a stopové prvky, je masáž s jeho aplikací velmi přínosnou pro oživení kůže a vmasírování těchto složek do celého těla. Vůně medu navíc navozuje velmi příjemnou atmosféru, kdy se bezpečně odplaví veškerý stres. Masáž šíje a zad zakončena desetiminutovým zábalem pro umocnění celé procedury.

 

 

 

 

 

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ - 45 min - 400 Kč

Příjemná relaxační masáž pro zlepšení stavu otoků dolních končetin, zmírnění bolesti zad a krční páteře. Vždy s respektováním aktuálního zdravotního stavu a v pohodlné poloze vhodné pro těhotné maminky.

 

REHABILITAČNÍ MASÁŽ + AKUPRESURNÍ MASÁŽ RUKOU A ZÁBAL - 50 minut - 450 Kč

Cílená péče a řešení bolestivých stavů páteře a hlavy.

 

Individuální rehabilitační péče dle domluvy.

 

 

Objednat můžete: 

fyzioterapeutka Mgr. Simona Koblížková, DiS., tel.: 725 901 402